Piątek z PGE Marmą. Zakupy, prezentacja, ostatki

Już dziś wieczorem kibice PGE Marmy Rzeszów poznają nowy skład zespołu, który w przyszłym sezonie będzie walczył w Enea Ekstralidze. Do tego będą mieli okazję do zabawy na "Żużlowych Ostatkach", a także do wzięcia udziału w "Wielkim Turnieju Zakupowym", z udziałem rzeszowskich żużlowców.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPrezentacja PGE Marmy odbędzie się w Millenium Hall w Rzeszowie na parterze obok Pizza Hut. Imprezę, która rozpocznie się o godz. 18, poprowadzi dziennikarz Polsatu Sport oraz ekspert żużlowy Tomasz Lorek. Wstęp jest wolny.

- Wszyscy nasi zawodnicy zapowiedzieli przyjazd - mówi Tomasz Welc, kierownik PGE Marmy. Oznacza to więc, że fanom speedwaya zaprezentują się m.in. powracający do zespołu Duńczyk Nicki Pedersen czy najnowszy nabytek PGE Marmy Szwed Dennis Andersson. - Oczywiście, o ile nie wyskoczą jakieś wypadki losowe - zaznacza Welc.

Trzy godziny po prezentacji w sali Millenium, mieszczącej się na II piętrze Hotelu Hilton Garden Inn, rozpoczną się "Żużlowe Ostatki", podczas których kibice będą mogli się bawić przy muzyce DJ-a i w towarzystwie żużlowców. Wstęp na "Żużlowe Ostatki" będą mieli posiadacze karnetów na mecze PGE Marmy w sezonie 2013, którzy - po okazaniu karnetu - będą mogli otrzymać zaproszenie na imprezę w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall.

Przed prezentacją, w godz. 16-17.30 odbędzie się natomiast "Wielki Turniej Zakupowy" z udziałem zawodników PGE Marmy, którzy w dziewięciu sklepach znajdujących się w Millenium Hall będą promować wybrane produkty. Będą to sklepy: New Balance&North Face, Intersport, Nike, Puma, HiMountain, Walker, Select Shop, Adidas, Street Style.

Trzech kibiców, którzy w wymienionych sklepach w tym czasie dokonają zakupów za największą kwotę, otrzyma nagrody. Pierwszą będzie karnet na mecze PGE Marmy w sezonie 2013, drugą - koszulka i czapeczka PGE Marmy, a trzecią - bilet na inauguracyjny mecz z Polonią Bydgoszcz, który odbędzie się 1 kwietnia.