Sport.pl

Ruszyła sprzedaż karnetów na spotkania PGE Marmy Rzeszów

Od 300 do 900 złotych kosztować będą całosezonowe wejściówki na spotkania rzeszowskiej PGE Marmy w Enea Ekstralidze. Do nabycia będą też karnety na dziewięć meczów rundy zasadniczej. Dziś rozpoczęła się sprzedaż.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW ofercie klubowej do nabycia są całosezonowe wejściówki VIP Gold oraz VIP. Ich cena to odpowiednio 900 i 600 złotych. Posiadaczom tych karnetów przysługiwać będzie "wjazdówka" dla samochodu na stadion, program zawodów na każdy mecz, kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz karta kolekcjonerska z wizerunkiem Lee Richardsona. Kalendarz i karta kolekcjonerska będą wydawane do zakupionego karnetu do wyczerpania zapasów. W przypadku wejściówek VIP Gold dodana zostanie jeszcze książka "Od RTKiM do PGE Marma, czyli Historia Czarnego Sportu w Rzeszowie".

W sprzedaży będą również karnety z numeracją miejsc w cenie 500 zł - normalne i 350 zł - ulgowe oraz w cenie 450 zł - normalne i 300 zł - ulgowe. Będą one obowiązywały przez cały sezon. W pierwszym przypadku wejściówki dotyczą miejsc na trybunie wschodniej w sektorze E1 (rzędy 6-11). W drugim z kolei przypisane zostaną miejsca na trybunie zachodniej (sektor 7 prawa strona) oraz na trybunie wschodniej (sektor E2). Przy zakupie tych karnetów fani czarnego sportu otrzymają również wspomniany wcześniej kalendarz żużlowy na 2013 rok oraz kartę kolekcjonerską z wizerunkiem "Rico" (do wyczerpania zapasów).

W dodatku do wejściówek VIP GOLD, VIP, oraz karnetów z numeracją miejsc dostępny będzie pakiet zniżek do wybranych sklepów w Millenium Hall.

Karnety na miejsca nienumerowane obejmować będą dziewięć spotkań rundy zasadniczej. Cena to 250 zł (normalne) i 150 zł (ulgowe).

Klub informuje również, że do końca roku wejściówki będzie można kupować z 10-procentową zniżką. Ceny biletów na trybunę wschodnią i zachodnią: 30 zł - normalne, 20 zł - ulgowe.

Karnety można kupować w budynku klubowym ZKS Stal przy ul. Hetmańskiej 69 w godz. 13-17.

Więcej o: