Sport.pl

Rafał Okoniewski zostanie w Rzeszowie? "To mój cel"

Unia Leszno, Stelmet Falubaz Zielona Góra oraz Polonia Bydgoszcz - to zespoły, które w przyszłym sezonie widziałyby w swoim składzie Rafała Okoniewskigo, żużlowca PGE Marmy Rzeszów. Sam zawodnik nie urywa jednak, że chciałby na kolejny sezon zostać w dotychczasowej drużynie.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Chciałbym dalej jeździć w Rzeszowie i to będzie mój główny cel, aby porozumieć się z działaczami. Wyrażam dalszą chęć współpracy ze swojej strony - powiedział na łamach portalu Sportowe Fakty popularny "Okoń".

Żużlowca w kadrze widzi również prezes rzeszowskiej drużyny Marta Półtorak. Niewykluczone więc, że niebawem dojdzie do przedłużenia umowy pomiędzy obiema stronami. Inaczej wygląda sprawa z Jasonem Crumpem. Nieoficjalnie mówi się, że Australijczyk nie chce zgodzić się na obniżkę kontraktu.

Umowy z PGE Marmą przedłużyli już trener Dariusz Śledź i Grzegorz Walasek. Sportowe Fakty informują, że blisko złożenia podpisu pod nowym kontraktem jest Łukasz Sówka. W kręgu zainteresowań rzeszowian są natomiast Jarosław Hampel oraz Tomasz Gollob.

Więcej o: