Junior PGE Marmy jednak połamany. Nie pojedzie w Bydgoszczy [WIDEO]

Młodzieżowiec PGE Marmy Rzeszów, Łukasz Sówka ma złamany lewy nadgarstek oraz palec w prawej stopie. To efekt upadku na torze we Wrocławiu.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPrzypomnijmy, że Sówka doznał upadku w 9. biegu podczas Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się we Wrocławiu. Sówka upadł na tor razem z Piotrem Pawlickim i nie był zdolny do dalszej jazdy.

Pierwsze podejrzenia o złamania zostały rozwiane przez lekarzy we Wrocławiu. Niestety szczegółowe badania wykazały dwa złamania i junior PGE Marmy będzie musiał odpocząć od jazdy. Jak długo niewiadomo.

Z pewnością Sówka nie pojedzie w niedzielnym meczu rzeszowskiego zespołu w Enea Ekstralidze. PGE Marma w Bydgoszczy zmierzy się z Polonią. Najskuteczniejszy młodzieżowiec rzeszowian nie wystąpi też tydzień później w starciu ze Selmetem Falubazem Zielona Góra. Jednak nie przez kontuzję. Występu w tym meczu zabrania mi kontrakt, bowiem Sówka został wypożyczony do Rzeszowa właśnie z Zielonej Góry.

Zobacz upadek Sówki we Wrocławiu