Groźny upadek Sówki we Wrocławiu. Skończyło się na strachu

Młody żużlowiec PGE Marmy Rzeszów Łukasz Sówka zaliczył upadek podczas wtorkowych zawodów II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Pierwsze wieści nie były obiecujące dla juniora rzeszowskiej drużyny.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSówka jeżdżąc w barwach WTS Nice upadł już w drugim starcie. Doznał obrażeń pleców i prawej nogi. Początkowo mówiło się o złamaniu, ale przeprowadzone w szpitalu badania nie potwierdziły pierwszej diagnozy. - Mogę już ruszać palcem, a opuchlizna powoli schodzi - czytamy na oficjalnej stronie żużlowca PGE Marmy Rzeszów.

Upadek pokrzyżował plany Sówce jeśli chodzi o dzisiejszą V rundę Ligi Juniorów, która o godz. 17 rozpocznie się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

Przypomnijmy, że podopieczni Dariusza Śledzia po czterech rozegranych rundach zajmują trzecie miejsce. Do prowadzącego Włókniarza Częstochowa tracą 4,5 punktu, a do drugich w klasyfikacji Azotów Tauron Tarnów tylko jedno oczko. Nad czwartą ekipą - Stelmetem Falubazem Zielona Góra PGE Marma ma natomiast 2,5 punktu przewagi. Dwa punkty w łącznej klasyfikacji wystarczą więc do awansu do rundy finałowej.