Kibice PGE Marmy: "Wszyscy do Tarnowa" - ostatnia szansa

W niedzielę żużlowcy PGE Marmy Rzeszów w Tarnowie zmierzą się z miejscowymi Azotami Tauronem Tarnów w pojedynku 10. kolejki Enea Ekstraligi. Dla obu ekip to bardzo ważne, derbowe spotkanie. Dlatego też rzeszowscy kibice zachęcają do wyjazdu na to spotkanie.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLKibice rzeszowskiej drużyny piszą w liście do redakcji:

"To już ostatnia szansa na to, aby zapisać się na wyjazd żużlowych kibiców Stali do Tarnowa. Derby Południa od zawsze są wyrównane i przysparzają wiele emocji sportowych kibicom z Rzeszowa i okolic. Stowarzyszenie Speedway Fans Stal Rzeszów zaprasza do wspólnego dopingowania naszej drużyny podczas tego ważnego spotkania derbowego. Koszt wyjazdu to 30 zł, a cena zawiera przejazd oraz pamiątkową koszulkę.

Ostatnie zapisy odbędą się dziś i jutro w barze klubowym przy ul. Hetmańskiej 69 w godzinach od 17 do 20. Na tym meczu nie może zabraknąć i Ciebie dlatego zapraszamy wszystkich biało-niebieskich kibiców z Rzeszowa!

Jednocześnie Stowarzyszenie SFSR informuje kibiców z Rzeszowa, którzy chcą wybrać się na mecz na własną rękę, aby podawali nam swoje dane (imię, nazwisko i pesel) bez, których wejście na sektor gości będzie niemożliwe. Od maja tego roku weszły w życie przepisy, które pozwalają kibicom gości na wspólne dopingowanie tylko po wcześniejszym podaniu listy ludzi wybierających się na mecz. Dane te można przesyłać na nasz adres maila: sfsr1944@gmail.com"