Juniorzy PGE Marmy jeździli w MDMP. W barwach innych klubów

Trzech młodzieżowców PGE Marmy Rzeszów wystąpiło we wtorek w turniejach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Dwóch z nich reprezentowało barwy WTS-u Wrocław, jeden Speedway Wandy Kraków.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL

PGE Marma Rzeszów w tym sezonie znów nie wystawiła zespołu do rozgrywek Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Nie zablokowała jednak też szans występów w tych zawodach swoim juniorom. Dwóch z nich, Łukasz Sówka i Damian Michalski wystąpiło na zasadzie "gościa" w zespole WTS Warszawa w I turnieju MDMP w Zielonej Górze. Warszawianie zajęli drugie miejsce, tuż za gospodarzami. Sówka w czterech startach zdobył osiem punktów (2,2,1,3), a Michalski również w czterech biegach dorzucił sześć "oczek".

Trzeci z rzeszowian Łukasz Kret na rozgrywki MDMP został wypożyczony do Speedway Wandy Kraków. W barwach tej drużyny Kret ścigał się w I rundzie MDMP w Krakowie, gdzie jego zespół zajął ostatnie, piąte miejsce, a "Krecik" wywalczył w czterech startach trzy punkty (d,t,2,1).