D. Śledź, trener PGE Marmy: Stać nas na jeszcze lepszą postawę

- Cała drużyna zasłużyła na wielkie słowa uznania. Idziemy w dobrą stronę i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej - powiedział po niedzielnym zwycięstwie nad Polonią Bydgoszcz 55:35 trener PGE Marmy Rzeszów, Dariusz Śledź.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowscy żużlowcy po raz drugi w tym sezonie zjeżdżali z toru jako zwycięzcy. W sumie mają pięć punktów i jeszcze realne szanse na włączenie się w walkę nawet o fazę play-off. Muszą jednak też uważać, bowiem przewaga nad ostatnimi zespołami ligi nie jest wcale duża. Jeśli jednak żużlowcy PGE Marmy będą prezentować się tak jak w niedzielę, w kolejnych spotkaniach nie powinno być źle. - Udało nam się odjechać spotkanie tak, jakie sobie życzyliśmy. Cała drużyna zasłużyła na wielkie słowa uznania. Idziemy w dobrą stronę i mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że stać nas na jeszcze lepszą postawę - cieszył się po pojedynku Dariusz Śledź.

W zupełnie innym nastroju był Robert Sawina, menadżer Polonii. - Przegraliśmy bardzo wysoko. Chyba każdy z naszych zawodników może mieć sobie coś do zarzucenia. Dostaliśmy w Rzeszowie duże lanie, ale w rewanżu postaramy się odrobić straty i powalczyć o bonus - stwierdził.