Po śmierci Richardsona. Kup koszulkę, pomóż rodzinie Lee

Jedna z polskich firm, która współpracowała ze zmarłym tragicznie żużlowcem Lee Richardsonem wypuściła specjalną kolekcję koszulek. Cały zysk ze sprzedaży zostanie przekazany rodzinie Anglika.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRichardson zmarł w niedzielę w szpitalu we Wrocławiu po upadku w trzecim biegu meczu Enea Ekstraligi pomiędzy Betardem Spartą a PGE Marmą. Miał 33 lata, osierocił trzech synów.

Po jego śmierci z wielu stron płynęły słowa otuchy dla rodziny "Rico". Pojawiły się też pierwsze obietnice wsparcia finansowego.

Z jednym z takich wyszła firma KW-Speedway Products z Częstochowy, która zajmuje się m.in. szyciem odzieży dla żużlowców. Współpracuje z wieloma zawodnikami z czołówki światowej. Przez lata wspierała też Lee Richardsona.

Teraz postanowiła wyprodukować specjalne koszulki dla Lee. Cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany rodzinie Anglika. Cena koszulki to 60 zł.

Koszulkę można zamówić pod adresami e-mail: dave@kwsp.com.pl i lukas@kwsp.com.pl lub pod numerami telefonów 505 032 500 oraz 505 032 445.