Mecz PGE Marmy z Unią Leszno jednak w Rzeszowie!

W niedzielę żużlowcy PGE Marmy Rzeszów wreszcie pojadą na swoim stadionie! Jeszcze w czwartek pojedynek z Unią Leszno stał pod wielkim znakiem zapytania, ale dziś Polski Związek Motorowy wydał pozytywną opinie na temat rozegrania tego spotkania.

Wszystko o PGE Marmie w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPrzez modernizację stadionu miejskiego w Rzeszowie żużlowcy PGE Marmy od kilku miesięcy mieli zdecydowanie pod górkę. Wydawało się, że już jest po wszystkim, ale nagle okazało się, że Polski Związek Motorowy nie zgadza się na zmianę licencji dla rzeszowskiej drużyny, która uzyskała zgodę na rozgrywanie meczów w Lublinie...

Stadion w Rzeszowie został odebrany, tor uzyskał licencję, ale brakowało umowy użytkowania stadionu miejskiego do końca listopada. PGE Marma miała umowę ważną do końca lipca. Jeszcze w czwartek władze Rzeszowa wystosowały jednak pismo z przyrzeczeniem, że stadion zostanie użyczony PGE Marmie we wszystkich terminach, w których zaplanowane są mecze rzeszowskich żużlowców.

Dziś PZM-ot zmienił więc swoją decyzję i spotkanie dojdzie do skutku. Początek pojedynku w niedzielę o godz. 19.30.