Ostatnie przygotowania PGE Marmy. Czas na sparingi

Sparingi z Falubazem Zielona Góra i Unią Tarnów oraz treningi na torze w Gnieźnie - tak będzie wyglądał najbliższy tydzień żużlowców PGE Marmy Rzeszów.
Podopieczni Dariusza Śledzia sezon ENEA Ekstraligi zainaugurują 9 kwietnia pojedynkiem w Gdańsku z miejscowym Lotosem Wybrzeże (godz. 16). Wcześniej jednak rzeszowski zespół czekają dwa sprawdziany generalne i zajęcia na torze Lechmy Startu Gniezno. Pierwszy sparing PGE Marma pojedzie z Falubazem w sobotę. Do Zielonej Góry zespół Śledzia wyruszy jednak w piątek i jeszcze w ten sam dzień przeprowadzi trening na tamtejszym torze. - Pojedziemy tam w krajowym składzie - mówi kierownik PGE Marmy Tomasz Welc.

Oprócz obcokrajowców zabraknie dodatkowo Grzegorza Walaska, który w sobotę wystąpi w 62. Memoriale im. Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Po powrocie z Zielonej Góry w środę żużlowców PGE Marmy czekają zajęcia w Gnieźnie, a 31 marca kolejny sparing z Unią w Tarnowie (godz. 14). A w nim na pewno zabraknie Jasona Crumpa, który weźmie w tym czasie udział w Grand Prix Nowej Zelandii.