9 lat Krzysztofa Ignaczaka w Asseco Resovii na zdjęciach

Gdy w 2007 roku przychodził do Asseco Resovii, chciał tu przezimować. Zakotwiczył na 9 lat. Krzysztof Ignaczak po raz ostatni zagrał w barwach rzeszowskiego zespołu w finałach PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Klub nie przedłużył z nim umowy.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLIgnaczak trafił do Asseco Resovii ze Skry Bełchatów. Od niego zaczęła się budowa zespołu, który przez osiem kolejnych lat zdobywał medale mistrzostw Polski, w tym aż trzy złote. W niedzielę, Krzysztof Ignaczak ogłosił w mediach społecznościowych, że to był jego ostatni sezon w Rzeszowie W niedzielę, Krzysztof Ignaczak ogłosił w mediach społecznościowych, że to był jego ostatni sezon w Rzeszowie. - "26.04.2016 po raz ostatni założyłem z dumą 'Pasiaka' dzięki za 9 lat wspaniałych sportowych i nie tylko chwil dawaliście mi ogromne wsparcie mam nadzieje ze swoją grą odwdzięczyłem się Wam i nie zawiodłem Waszego zaufania Go Sovia !!! Teraz czas zastanowić się co dalej" - napisał na swoim koncie na Instagramie Ignaczak (pisownia oryginalna).

Na razie nie wiadomo, co dalej będzie robił, czy jeszcze zdecyduje się na transfer do innego zespołu, czy jednak zakończy karierę.

Iwona i Krzysztof Ignaczakowie: Otwieramy sobie wiele drzwi [WYWIAD]