Sport.pl

Złoto i srebro PlusLigi dla Dominika Witczaka. Złoto na licytację

Wywalczyć dwa medale w jednej lidze, w jednym sezonie? To tylko w PlusLidze i tylko Dominik Witczak! Były już atakujący Asseco Resovii, z którą zdobył w tym sezonie wicemistrzostwo Polski, dostanie także złoty medal, za występy w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Ten przekaże na licytację.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWitczak sezon zaczynał w ZAKSIE, ale był tam trzecim atakującym, zagrał jednak w kilku meczach. Wobec problemów zdrowotnych Niemca Jochena Schopsa, od grudnia został wypożyczony do Asseco Resovii, z którą doszedł do finału PlusLigi. W tym walczył ze swoim byłym klubem. ZAKSA wygrała gładko w trzech meczach, nie oddając rywalom nawet seta i zdobyła złote medale. Srebrne otrzymali gracze Asseco Resovii, w tym Witczak. - Jak zasłużę to dostanę medal z Resovią i tylko taki będzie się mi należał. To, że zagrałem kilka meczów z Kędzierzynem to nie ma znaczenia - mówił kilka tygodni temu.

Jak informują jednak organizatorzy turnieju siatkówki plażowej Plaża Gotyku, z którym związany jest Witczak, władze PlusLigi przekażą mu złoty medal PlusLigi podczas turnieju w Toruniu. Sam zawodnik natomiast przekaże go na licytację, z której dochód przekazany zostanie na cele charytatywne.Zdjęcie Mikasa Torba na piłki Zdjęcie Mikasa VXS-SA Zdjęcie Piłka Mikasa MVA 330
Mikasa Torba na piłki Mikasa VXS-SA Piłka Mikasa MVA 330
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: