Sport.pl

Asseco Resovia przegrała z PGE Skrą Bełchatów. "Nie możemy już stracić żadnych punktów" [WIDEO]

Siatkarze Asseco Resovii przegrali piąty mecz w tym sezonie we własnej hali. Tym razem ważne punkty zgubili z PGE Skrą Bełchatów, jednym z rywali, z którym biją się o udział w finale PlusLigi.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia przegrała z PGE Skrą Bełchatów po tie-breaku. Rzeszowianie przegrywali już 0:2 w setach. Odrobili straty, a duża w tym zasługa Bartosza Kurka, który w całym spotkaniu zdobył 38 punktów! Kurek przyćmił kolegów z drużyny, ale podobnie jak oni, nie ustrzegł się też błędów. Pomyłki w tym meczu były prawdziwą zmorą resoviaków. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala mylili się zarówno w ataku, jak i w polu serwisowym. Popsuli 13 ataków i aż 24 zagrywki.

Rzeszowianie stracili bardzo cenne punkty. Przed pojedynkiem z PGE Skrą tracili do drużyny z Bełchatowa dwa oczka. Zamiast przeskoczyć rywali w tabeli PlusLigi i awansować na drugiej miejsce, mają teraz trzy punkty do odrobienia. - Punkt, który wyrwaliśmy Skrze może być naprawdę cenny - przekonywał Fabian Drzyzga, rozgrywający Asseco Resovii. - Musimy chłodniej analizować mecz w trakcie spotkania. Szybciej reagować. Nie możemy już teraz stracić żadnych punktów - dodał.

Więcej o:
Skomentuj:
Asseco Resovia przegrała z PGE Skrą Bełchatów. "Nie możemy już stracić żadnych punktów" [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX