Rezerwacja biletów na mecze Asseco Resovii ruszy znów w styczniu

6 stycznia rozpocznie się rezerwacja biletów na kolejny mecz ligowy siatkarzy Asseco Resovii. Mistrzowie Polski do zmagań w PlusLidze wrócą 13 stycznia. W grudniu natomiast będzie można rezerwować wejściówki na mecz Ligi Mistrzów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLObecnie trwa przerwa w rozgrywkach PlusLigi. Siatkarze Asseco Resovii wrócą do gry dopiero po Nowym Roku, a konkretnie 13 stycznia. W hali Podpromie zmierzą się z Effectorem Kielce. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 6 stycznia o godz. 18, a zakończy dzień przed pojedynkiem.

10 stycznia o godz. 18 ruszy natomiast rezerwacja wejściówek na spotkanie z Lotosem Treflem Gdańsk, który zaplanowano na 16 stycznia. Tutaj podobnie jak w przypadku pierwszego styczniowego spotkania rezerwacja zakończy się dzień przed meczem.

W styczniu Asseco Resovię czeka także pojedynek w Lidze Mistrzów z rumuńskim Tomisem Konstanta, który zaplanowano na 10 stycznia na godz. 20.30. Tutaj rezerwacja biletów będzie przebiegała dwuetapowo. W pierwszym etapie swoje miejsce mogą wykupywać posiadacze karnetów. Ten etap ruszy 27 grudnia o godz. 18 i potrwa do 11 stycznia do godz. 18. Dzień później o godz. 10 rozpocznie się drugi etap, który potrwa do 19 stycznia.

Szczegóły rezerwacji można znaleźć na stronie www.assecoresovia.pl.