Wylicytuj medale i koszulki Asseco Resovii. Pomóż małej Karolince

Złoty medal PlusLigi, srebrny medal Ligi Mistrzów oraz dwie koszulki Asseco Resovii wystawione zostały na charytatywne aukcje, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie półtorarocznej Karolinki.
"Półtoraroczna Karola walczy o życie. Ma nieoperacyjnego w Polsce guza mózgu. Karolinka przeszła trzy chemioterapie w Polsce i na tym kończą się możliwości leczenia w naszym kraju. Karolinka ma szansę wygrać z rakiem, jeśli jak najszybciej uzbieramy 400 000 zł i pomożemy wyleczyć ją za granicą. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe! Jeżeli każdy z Was wesprze Karolinkę, podejmując się licytacji, to na pewno uda się!" - czytamy w opisie każdej z aukcji na portalu Allegro. Oprócz zwykłych wpłat na konto, także podane na aukcji, można wspomóc leczenie Karolinki, licytując jeden z czterech przedmiotów związanych z Asseco Resovią.

A kilka z nich to rarytasy, jak choćby srebrny medal Ligi Mistrzów wywalczony przez rzeszowski zespół w marcu tego roku w Berlinie, a także złoty medal za mistrzostwo Polski, które Asseco Resovia zdobyła w tym roku po raz trzeci w ciągu czterech ostatnich sezonów. Za ten pierwszy trzeba zapłacić już ponad 200 zł, za drugi ponad 800 zł, a stawki ciągle są podbijane.

Do wylicytowania są także koszulki wydane z okazji mistrzostwa Polski, a także występu Asseco Resovii w Final Four Ligi Mistrzów w Berlinie. Te są na razie nieco tańsze niż medale, ale i o nie trwa zażarta walka.

Wszystkie aukcje dostępne są na portalu Allegro.pl