Mistrz, mistrz, Resovia! Feta na rynku w Rzeszowie [FOTO]

Blisko 5 tys. fanów Asseco Resovii zebrało się w środę na rynku w Rzeszowie, by wraz z siatkarzami świętować siódme w historii mistrzostwo Polski.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPo centrum miasta rozchodziło się głośne: "Mistrz, mistrz, Resovia!". Kibice w Rzeszowie na taką fetę czekali dwa lata. Podobnie świętowali, czekając na powrót swoich ulubieńców z Kędzierzyna-Koźla, gdzie Asseco Resovia zdobyła drugie w ostatnich czterech latach złoto. Tym razem siatkarze złote medale odebrali we wtorek w hali Podpromie. W środę na Rynku były gratulacje od prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca i od marszałka podkarpackiego Władysława Ortyla. Ale przede wszystkim była wielka euforia kibiców, słychać było śpiewy, a w tle sceny fani z klubu kibica odpalili biało-czerwone race.

Nie zabrakło wspólnych śpiewów i podziękowań. Były oczywiście "Mistrzem Polski jest Sovia", czy legendarne już "We are the Champions". W stronę kibiców poleciały też stroje siatkarzy, które ci zabrali ze sobą.

Po oficjalnej części siatkarze długo jeszcze pozowali do zdjęć z kibicami i rozdawali autografy.