Sport.pl

Lotos Trefl - Asseco Resovia 2:3. K. Ignaczak: Wracamy do naszej twierdzy [WIDEO]

- Cieszymy się, że wywozimy ogromną zaliczkę. Prowadzimy 2:0 i wracamy do siebie, do naszej twierdzy - mówi Krzysztof Ignaczak, libero Asseco Resovii w wywiadzie dla SiatkarskiejLigiTV.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia w piątek wygrała drugi mecz finału PlusLigi. Tym razem w Gdańsku rzeszowianie pokonali Lotos Trefl 3:2 i do złotego medalu brakuje im już tylko jednej wygranej. Jednym z bohaterów spotkania był libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak, który uwijał się w obronie. - Cały zespół zapracował na tą wygraną. Mieliśmy świadomość tego, że Lotos uskrzydlony zwycięstwem w Pucharze Polski [pokonał w finale Asseco Resovię 3:1 - przyp. red.] postawi ciężkie warunki, i tak też było - zauważył Ignaczak i dodał: - Cieszymy się, że wywozimy ogromną zaliczkę. Prowadzimy 2:0 i wracamy do siebie, do naszej twierdzy.

W Rzeszowie resoviacy rzadko przegrywają, dlatego już we wtorek mogą świętować kolejne mistrzostwo Polski. Dla Ignaczaka byłby to trzeci złoty medal w barwach Asseco Resovii, w której gra już ósmy sezon, a zostanie w niej także na kolejny. A może osiądzie na stałe w Rzeszowie? - Zobaczymy, co pokażą kolejne lata, nie przybijam jeszcze swojej grobowej deski, chciałbym jeszcze trochę pograć - kończy.

Więcej o: