Sport.pl

Puchar Polski. Cztery nagrody dla Asseco Resovii. Mateusz Mika MVP

Mimo porażki w finale Pucharu Polski z Lotosem Treflem Gdańsk, aż cztery nagrody indywidualne trafiły do siatkarzy Asseco Resovii. Najlepszym zawodnikiem imprezy został jednak gdańszczanin, Mateusz Mika.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia po raz kolejny nie mogła się cieszyć z wygrania Pucharu Polski. Odkąd rzeszowianie wrócili do elity, nie są w stanie zdobyć tego trofeum. Podobnie było i w Gdańsku, gdzie przegrali finał z Lotosem Treflem 1:3. Otrzymali jednak więcej nagród indywidualnych, choć te nie cieszyły ich zbytnio.

Najlepiej broniącym został Krzysztof Ignaczak, najlepiej blokującym Piotr Nowakowski, najlepiej atakującymNiemiec Jochen Schops, a najlepiej rozgrywającym Fabian Drzyzga. Najlepszym zawodnikiem turnieju był były siatkarz Asseco Resovii Mateusz Mika, którego znakomita gra poprowadziła Lotos do triumfu.

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk)

Najlepszy zagrywający: Murphy Troy (Lotos Trefl Gdańsk)

Najlepszy przyjmujący: Piotr Gacek (Lotos Trefl Gdańsk)

Najlepszy broniący: Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia)

Najlepszy blokujący: Piotr Nowakowski (Asseco Resovia)

Najlepszy atakujący: Jochen Schops (Asseco Resovia)

Najlepszy rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia)Więcej o:
Komentarze (1)
Puchar Polski. Cztery nagrody dla Asseco Resovii. Mateusz Mika MVP
Zaloguj się
  • Franczyk Mateusz

    Oceniono 17 razy -7

    Znakomita gra Miki? MVP? To są jakieś żarty mecz półfinałowy był w jego wykonaniu tragiczny, finałowy trochę lepszy....widać że na siłę chcą go wypromować i zrobić z niego lidera kadry. Niestety do Wlazłego czy Winiarskiego to mu daleko....trochę szacunku dla kibiców bo to są kpiny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX