Zmiana terminów finału PlusLigi Asseco Resovii z Lotosem Treflem Gdańsk

Nie 25 i 29, a odpowiednio 24 i 28 kwietnia rozegrany zostanie mecz nr 2 i 3 finału PlusLigi, w którym Asseco Resovia zmierzy się z Lotosem Treflem Gdańsk.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRywalizacja o miano najlepsze polskiej drużyny w siatkówce w sezonie 2014/15 rozpocznie się 15 kwietnia. W Rzeszowie (godz. 20) Asseco Resovia podejmować będzie Lotos Trefl Gdańsk. Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Rzeszowianie będą gospodarzem pierwszego, trzeciego i ewentualnie piątego meczu. W Gdańsku rozegrany zostanie pojedynek nr 2 i ewentualne czwarte starcie.

Początkowo drugi i trzeci mecz finałów PlusLigi miał się odbyć odpowiednio 25 i 29 kwietnia. W piątek postanowiono jednak, że te spotkania rozegrane zostaną dzień wcześniej, czyli 24 (godz. 18) i 28 kwietnia (godz. 20).

Przypomnijmy, że siatkarze Asseco Resovii bez większych problemów awansowali do finału PlusLigi. W półfinale pokonali Jastrzębski Węgiel 3:0. W drugiej parze Lotos Trefl Gdańsk nieoczekiwanie pokonał faworyzowaną PGE Skrę Bełchatów 3:1.