Sport.pl

Liga Mistrzów. "Zenit okazał się zbyt mocny dla Asseco Resovii" [WIDEO]

Siatkarze Asseco Resovii i PGE Skry Bełchatów przegrali swoje niedzielne spotkania w Final Four Ligi Mistrzów. Rzeszowianie w finale ulegli Zenitowi Kazań. Ci drudzy z kolei przegrali mecz o trzecie miejsce z Recycling Volleys Berlin.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Niestety, nie było polskiej niedzieli w Berlinie - mówił po zakończeniu Final Four w Berlinie Marcin Lew, dziennikarz Gazety Wyborczej i rzeszow.sport.pl. - Rosjanie z Kazania okazali się zbyt mocni dla Asseco Resovii w finale Ligi Mistrzów [wygrana 3:0 - przyp. red.]. Niesamowite spotkanie rozegrał Wilfredo Leon, którego ataki niejednokrotnie przechodziły ponad polskim blokiem. Dodatkowo przyjmujący posłał sześć asów serwisowych. Asseco Resovii zabrakło sił na skrzydłach - ocenił Marcin Lew.

Siatkarze z Rzeszowa w pierwszym w historii występie w Final Four Ligi Mistrzów zajęli drugie miejsce. Poza podium znalazł się zespół PGE Skry Bełchatów, który w pierwszym dniu przegrał w półfinale z Asseco Resovią 0:3, a w niedzielę uległ po tie-breaku gospodarzom Recycling Volleys Berlin 2:3.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!