Sport.pl

Tłumy kibiców na treningu Asseco Resovii przed wyjazdem do Berlina [FOTO]

W czwartek siatkarze Asseco Resovii wyruszają do Berlina, gdzie w weekend walczyć będą w Final Four Ligi Mistrzów. Rzeszowski zespół od tytułu najlepszej drużyny w Europie dzielą dwa zwycięstwa. W środę siatkarzy pożegnali kibice, którzy licznie zjawili się w hali Podpromie na treningu resoviaków.
Ponad 2 tys. kibiców pojawiło się w środę na wieczornym treningu siatkarzy Asseco Resovii. Były to przedostatnie zajęcia wicemistrzów Polski przed wyjazdem do Berlina na Final Four Ligi Mistrzów, który rozegrany zostanie w najbliższy weekend. Fani rzeszowskiej drużyny powtórzyli tym samym akcję z 2013 roku, kiedy licznie przybyli na trening przed piątym, wyjazdowym meczem finału PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Wtedy w hali Podpromie zjawiło się ponad 2 tys. fanów.

Kibice Asseco Resovii zespół wspierać będą również w Berlinie. Na Final Four, najważniejszy turniej tego sezonu, wybiera się około tysiąca fanów z Rzeszowa i okolic.

Siatkarze Asseco Resovii do Berlina wylecą w czwartek o 20 z lotniska w Krakowie. Na miejscu czeka ich kolacja i odpoczynek.

W piątek rano resoviacy będą mieli analizę wideo, a po południu trening w miejscowej hali. W sobotę z kolei Asseco Resovię czeka jeszcze krótki trening o godz. 11, a później o godz. 20 półfinałowe spotkanie z PGE Skrą Bełchatów.

Jeśli podopieczni trenera Kowala wygrają w półfinale, wówczas w niedzielę o godz. 15.45 walczyć będą w finale. W przypadku porażki czeka ich mecz o trzecie miejsce (godz. 13). W drugiej półfinałowej parze rosyjski Zenit Kazań zmierzy się z gospodarzem - Berlin Recycling Volleys. Dla Asseco Resovii to pierwszy Final Four w historii występów w Lidze Mistrzów.

Wszystko o Final Four Ligi Mistrzów na rzeszow.sport.pl


Więcej o: