Liga Mistrzów. Specjalne stroje Asseco Resovii na Final Four. Także dla kibiców

Asseco Resovia wypuści do sprzedaży specjalną koszulkę z okazji udziału rzeszowskich siatkarzy w Final Four Ligi Mistrzów. Będą też specjalne stroje dla siatkarzy i sztabu szkoleniowego.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLPrzypomnijmy, że siatkarze Asseco Resovii po raz pierwszy w historii zagrają w turnieju Final Four Ligi Mistrzów, który odbędzie się 28 i 29 marca w Berlinie. W półfinale, w sobotę zagrają z PGE Skrą Bełchatów, co także będzie historycznym wydarzeniem. Nigdy bowiem dwie drużyny z Polski nie grały w Final Four. Teraz jedna z pewnością zagra w niedzielnym finale, druga w meczu o trzecie miejsce.

Siatkarze z Rzeszowa do Berlina pojadą z nowymi strojami. Nie będą to jednak koszulki meczowe, a koszulki polo oraz bluzy zrobione specjalnie z tej okazji. Na bluzie oprócz nazwy zespołu i wilka, czyli maskotki, znajdzie się też godło Polski. Na koszulce z kolei flaga naszego kraju. Te stroje będą przeznaczone dla członków zespołu. Ale będzie też coś dla kibiców.

Oprócz strojów dla zespołu klub wyprodukuje też okazjonalne T-shirty. - Trafią do sprzedaży w następnym tygodniu - informuje Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii. Na nich znajdą się herby wszystkich czterech klubów grających w Final Four, godło Polski, oczywiście podobizna wilka i hasło turnieju "Game 4 Giants". O szczegółach sprzedaży koszulek oraz ich cenie klub poinformuje w najbliższym czasie.