Sport.pl

Kibice Asseco Resovii obejrzą wspólnie Final Four Ligi Mistrzów. Na telebimie!

W ostatni weekend marca siatkarze Asseco Resovii powalczą w Berlinie o tytuł najlepszej drużyny w Europie. Kibice, którzy nie wybiorą się do stolicy Niemiec, będą mogli wspólnie kibicować wicemistrzom Polski, na rzeszowskim rynku. Tutaj postawiony zostanie telebim.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowscy siatkarze w minionym tygodniu zapewnili sobie awans do Final Four Ligi Mistrzów, który odbędzie się 28 i 29 marca w Berlinie. Oprócz nich zagrają tam też PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań i gospodarze, Berlin Recycling Volleys. Po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki dwie nasze drużyny znalazły się w czołowej czwórce i w pierwszy dzień turnieju zmierzą się ze sobą w półfinale (o godz. 20). Zwycięzca zagra w niedzielę o złoto (godz. 15.45), przegrany o brąz (godz. 13).

Na turniej wybiera się spora grupa fanów z Rzeszowa, ale jeszcze więcej chciałoby razem kibicować swoim siatkarzom, podobnie jak w trakcie finałów PlusLigi, w latach poprzednich, gdy medale Asseco Resovii na rzeszowskim rynku świętowało kilka tysięcy kibiców. - W trakcie turnieju w Berlinie na rynku zostanie ustawiony telebim - informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. - Szczegóły na razie nie są jeszcze znane, bo trzeba załatwić wszystkie formalności, ale już dziś zapraszamy kibiców naszej drużyny do wspólnego świętowania, miejmy nadzieję, zwycięstwa Asseco Resovii w Lidze Mistrzów - dodaje.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!