Liga Mistrzów. Kilkuset kibiców z Rzeszowa w Berlinie? Bilety od wtorku

To może być prawdziwy najazd kibiców Asseco Resovii na Berlin. Na turniej finałowy Ligi Mistrzów wybiera się kilkuset kibiców z Podkarpacia. Ci, co jeszcze nie mają biletów, będą mogli je kupić we wtorek, na oficjalnej stronie turnieju.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLFinal Four Ligi Mistrzów odbędzie się 28 i 29 marca w Berlinie, a oprócz gospodarzy, Berlin Recycling Volleys, zagrają też PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań i Asseco Resovia. Rzeszowianie po raz pierwszy awansowali do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów, po tym jak w środę wygrali dwa sety z rosyjskim Lokomotivem Nowosybirsk. I od tego momentu kibice w Rzeszowie oszaleli.

Wielu z nich już wcześniej zarezerwowało sobie bilety na turniej w Berlinie. Ale po awansie liczba chętnych na wyjazd do stolicy Niemiec diametralnie wzrosła. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że na Final Four pojadą cztery autobusy fanów Asseco Resovii, a do tego też cała masa osób prywatnymi autami. Może więc zostać pobity rekord wyjazdu rzeszowskich kibiców, których w Berlinie zamelduje się zapewne więcej niż na meczu z PGE Skrą Bełchatów w Łodzi, w PlusLidze, w listopadzie ubiegłego roku.

Po awansie Zenitu, Asseco Resovii i PGE Skry organizatorzy uwolnili do sprzedaży pulę biletów przeznaczonych dla kibiców tych klubów. Dla rzeszowian przeznaczono sektory I, V oraz U. Fani Skry zasiądą w sektorach C i M, a Zenitu w L i Y. Sprzedaż biletów w tych sektorach rozpocznie się we wtorek o godz. 10, za pośrednictwem strony www.berlin2015.br-volleys.de. Cena wejściówek na oba dni turnieju to 45 i 59 euro, w zależności od sektora. Obowiązują też bilety ulgowe w cenie 35 i 49 euro.

Przypomnijmy, że pierwszy półfinał odbędzie się 28 marca o godz. 17, w którym zmierzą się Berlin RV i Zenit Kazań. Asseco Resovia z PGE Skrą Bełchatów zmierzą się o godz. 20.