Sport.pl

Kto poprowadzi mecze Asseco Resovii i Jastrzębskiego Węgla w półfinale PlusLigi?

W niedzielę siatkarze wicemistrza Polski rozpoczną rywalizację w półfinale PlusLigi. Za rywala będą mieli Jastrzębski Węgiel, brązowego medalistę z poprzedniego roku. Wiemy, kto będzie sędziował te mecze.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRywalizacja w półfinale PlusLigi toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Pierwszy, trzeci i ewentualnie piąty mecz rozegrany zostanie w Rzeszowie. Dwa pozostałe w Jastrzębiu.

Pierwszy, niedzielny pojedynek pomiędzy tymi drużynami poprowadzą dwaj sędziowie międzynarodowi, Maciej Twardowski z Radomia i Paweł Burkiewicz z Krakowa. Kwalifikatorem będzie Ryszard Dietrich z Wrocławia.

Kolejny mecz w Jastrzębiu (14 marca) sędziować będzie para arbitrów klasy państwowej z Krakowa, Maciej Kolendowski i Tomasz Flis. Kwalifikatorem natomiast będzie Sylwester Strzylak z Radomia.

Trzecie spotkanie poprowadzą z kolei dwaj sędziowie klasy państwowej. Jako pierwszy Piotr Skowroński z Gdańska, a jako drugi Jacek Broński z Murowanej Gośliny. Sędzią kwalifikatorem będzie Jacek Hojka z Wrocławia. Obsady ewentualnych meczów nr cztery i pięć nie są jeszcze znane.Więcej o: