Sport.pl

Dwóch siatkarzy Asseco Resovii w drużynie kolejki Ligi Mistrzów [WIDEO]

Bułgarski przyjmujący Nikołaj Penczew i amerykański środkowy bloku Russell Holmes z Asseco Resovii znaleźli się w drużynie tygodnia Ligi Mistrzów, którą opublikowała Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV). Drugim środkowym został Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLJak po każdej serii gier w Lidze Mistrzów CEV wybrał najlepszą siódemkę tej kolejki. Dwaj rzeszowianie pokazali się z dobrej strony podczas spotkania w Nowosybirsku, gdzie Asseco Resovia pokonała 3:1 wicemistrza Rosji, miejscowy Lokomotiv i zrobiła duży krok do Final Four Ligi Mistrzów.

Teraz wystarczy, by w następną środę wygrała u siebie dwa sety i zdobędzie bilety na turniej finałowy, który odbędzie się 28 i 29 marca w Berlinie.

Nikołaj Penczew w trakcie spotkania w Rosji zdobył 15 punktów, przy aż 70-procentowej skuteczności w ataku. Co ważne, kończył on wiele trudnych, sytuacyjnych piłek. Penczew wykonał też ogromną pracę w przyjęciu. Dogrywał 1/3 przyjęć, dokładnie 25, mając najwyższą skuteczność w zespole, 56-procentową, w tym aż 28-procentową przyjęcia perfekcyjnego.

Russell Holmes zdobył 9 punktów, mając 71-procentową skuteczność w ataku. Zablokował też cztery ataki rywali. Nie popełnił przez cały mecz żadnego błędu.

Zdjęcie ASICS OBUWIE HALOWE GEL-UPCOURT B400N-4204 Zdjęcie Mikasa Piłka do siatkówki MVA370 5 Zdjęcie SPARTAN Ochraniacze siatkarskie SENIOR 24cm
ASICS OBUWIE HALOWE GEL-UPC... Mikasa Piłka do siatkówki M... SPARTAN Ochraniacze siatkar...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: