Liga Mistrzów. Dwa ataki z meczu Asseco Resovii w piątce najlepszych [WIDEO]

Wicemistrzowie Polski, siatkarze Asseco Resovii pokonali w środę w Nowosybirsku Lokomotiv 3:1 w pierwszym meczu II rundy play-off Ligi Mistrzów. Dwie akcje z tego spotkania znalazły się wśród najbardziej efektownych w tej kolejce rozgrywek.

Europejska Konfederacja Siatkówki po każdej serii gier w Lidze Mistrzów wybiera pięć najciekawszych akcji ze wszystkich spotkań. Tym razem na uznanie zasłużyły dwie akcje z meczu w Rosji. Na piątym miejscu znalazł się atak Kubańczyka Oreola Camejo, lidera Lokomotivu, który w drugim secie uderzył po mocnym skosie z bardzo trudnej piłki.

Trzecie miejsce przypadło natomiast Niemcowi Jochenowi Schopsowi, atakującemu ekipy z Rzeszowa. Schops z kolei popisał się podobnym uderzeniem, ale z prawego skrzydła, w pierwszym secie spotkania.

Przypomnijmy, że po wygranej w Rosji, Asseco Resovia potrzebuje teraz tylko dwóch zwycięskich setów w rewanżu w Rzeszowie, który odbędzie się w środę 11 marca o godz. 20.30.

"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

• Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"