Liga Mistrzów. Środkowy Rosjan: "Mam porachunki z Polakami"

- Mam porachunki z Polakami, mam nadzieję je wyrównać - mówi Artiom Wolwicz, środkowy Lokomotiwu Nowosybirsk, rywala siatkarzy Asseco Resovii w II rundzie play-off Ligi Mistrzów, w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji NTV plus. Mecz Lokomotiw - Resovia w środę o godz. 14.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWolwicz to jedna z gwiazd środowego rywala Asseco Resovii. To też podstawowy gracz reprezentacji Rosji, która zawiodła na mistrzostwach świata rozgrywanych w Polsce, nie awansując do półfinałów. Jedną z przyczyn była porażka 2:3 z Polakami w trzeciej fazie turnieju.

- Resovia ma silną drużynę. Tak się złożyło, że rewanż odbędzie się w Polsce. Tam przychodzi na mecze dużo ludzi, a rosyjskie drużyny nie są tam lubiane. Mam porachunki z Polakami, mam nadzieję je wyrównać - mówi Wolwicz dla NTV sport. Chodzi mu zapewne o wydarzenia właśnie po meczu z Polakami w Łodzi.

Po spotkaniu kibice wyzywali rosyjskich siatkarzy, a Wolwicz był jednym z tych, którzy nie utrzymali nerwów na wodzy, i pokazał w stronę trybun środkowy palec. Za tydzień rosyjski środkowy znów przyjedzie do Polski, tym razem do Rzeszowa, gdzie odbędzie się rewanżowy pojedynek pomiędzy Lokomotiwem i Asseco Resovią.

Na razie jednak obie drużyny zmierzą się ze sobą w Nowosybirsku już w środę. Początek spotkania o godz. 14 czasu polskiego. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.Zdjęcie ASICS OCHRANIACZE / NAKOLANNIKI SIATKARSKIE KNEEPAD GEL CONFORM 572593-0001 Zdjęcie ASICS BUTY SIATKARSKIE MĘSKIE GEL TASK B105N-0102 Zdjęcie Mikasa Piłka do siatkówki MVA370 5
ASICS OCHRANIACZE / NAKOLAN... ASICS BUTY SIATKARSKIE MĘSK... Mikasa Piłka do siatkówki M...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info