Liga Mistrzów. Rosjanie już czekają. Na Asseco Resovię?

Lokomotiv Nowosybirsk pokonał w środę we własnej hali rumuński Tomis Constanta 3:0 w rewanżowym meczu I rundy play-off Ligi Mistrzów i awansował dalej. Jeśli wicemistrzowie Polski, Asseco Resovia także awansują do drugiej rundy, oba zespoły zmierzą się ze sobą.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLRosjanie nie mieli problemów z wywalczeniem awansu. Już w pierwszym spotkaniu w Rumunii pewnie wygrali 3:0, a rewanż był tylko formalnością. W dwóch pierwszych partiach Lokomotiv rozbił rywali do 13 i 12. Trzeciego seta wygrał do 21, ale już po dwóch był pewny dalszej gry w Lidze Mistrzów.

Teraz Rosjanie czekają na rywala. W II rundzie zmierzą się ze zwycięzcą z pary Asseco Resovia - VfB Friedrichshafen. W pierwszym meczu w Niemczech 3:2 wygrali wicemistrzowie Polski i teraz potrzebują tylko zwycięstwa w jakimkolwiek stosunku, by awansować dalej. Jeśli tego dokonają w rewanżu, już na początku marca zmierzą się z Lokomotivem. Pierwsze spotkanie odbędzie się wtedy w Rosji, rewanż w Rzeszowie.

Na razie jednak resoviacy muszą poradzić sobie z Niemcami. Początek rewanżu z VfB Friedrichshafen dziś o godz. 20.30. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl. Transmisja w Polsacie Sport.