Sport.pl

Krzysztof Ignaczak pomaga SOS Wioskom Dziecięcym [WIDEO]

Mistrz świata w siatkówce libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak wystąpił w spocie promującym akcję przekazywania 1 procentu podatku dla SOS Wiosek Dziecięcych. - To nie jest moje boisko - mówi w krótkiej reklamie.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Po zaledwie jednym dniu spędzonym z tą wesołą gromadką jestem pełen podziwu dla Rodziców SOS, którzy opiekują się porzuconymi i osieroconymi dziećmi w SOS Wioskach Dziecięcych. Ja sam jestem rodzicem dwójki dzieci, ale to zupełnie inna bajka. W jednym domu w Wiosce SOS mieszka pięcioro czy nawet ośmioro dzieci. To ogromne wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że są to dzieciaki po bardzo trudnych przejściach. Rodzice SOS to prawdziwi bohaterowie, którzy codziennie starają się przywrócić dzieciństwo swoim podopiecznym. Bohaterowie już są, teraz pora na nas. Nie wszyscy nadajemy się do tego, by zostać Rodzicami SOS, ale wszyscy możemy pomóc, przekazując swój 1 procent podatku - cytuje wypowiedź Krzysztof Ignaczak strona SOS Wiosek Dziecięcych, www.wioskisos.org.

Ignaczak na planie filmowym spędził cały dzień. - Tak jak wspominałem kiedyś, że nadejdzie ta chwila, i oto jest. Ja jako aktor SOS Wioski Dziecięce. Reżyser wycisnął maksa, nie udało się więcej z mojego aktorstwa. Ale nie to w tym momencie jest najważniejsze. Liczą się dzieciaki, którym trzeba pomóc, aby mogły mieć lepszy start w życiu - napisał Ignaczak na swoim blogu Igłą Szyte.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce już od ponad 30 lat opiekuje się dziećmi w Polsce. Pomoc trafia obecnie do blisko 1,5 tys. dzieci. Spoty z Ignaczakiem w roli głównej będą emitowane w kinach i w internecie. Szczegóły, jak przekazać swój 1 procent podatku, można znaleźć na stronie www.wioskisos.org.

Więcej o: