Kto poprowadzi mecze Developresu SkyRes w Orlen Lidze?

Cztery spotkania rozegrają w lutym w Orlen Lidze siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów. Wiemy, kto będzie je sędziował.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDla beniaminka z Rzeszowa lutowe mecze będą ostatnimi w rundzie zasadniczej Orlen Ligi. Developres SkyRes dwukrotnie zagra we własnej hali, dwa razy też na wyjeździe.

Rzeszowianki rozpoczną od wyjazdu do Ostrowca Świętokrzyskiego na mecz z KSZO. Spotkanie to prowadzić będzie dwójka sędziów klasy państwowej: Bogumił Sikora z Bielska-Białej i Andrzej Kobienia z Opola. Kwalifikatorem będzie Sylwester Strzylak z Radomia.

Tydzień później, w hali Podpromie, Developres SkyRes podejmie Aluprof Bielsko-Biała. Andrzej Kobienia z Opola tym razem będzie sędzią pierwszym, a pomagał mu będzie Sławomir Gołąbek z Kędzierzyna-Koźla, także sędzia klasy państwowej. Kwalifikatorem będzie Robert Dworak z Rzeszowa.

21 lutego rzeszowianki zagrają w Bydgoszczy z Pałacem, a spotkanie sędziować będą Andrzej Kileński i Sławomir Jażdżewski z Olsztyna. Kwalifikatorem będzie Andrzej Kiszczak z Warszawy.

W ostatnim pojedynku rundy zasadniczej w Orlen Lidze Developres SkyRes zmierzy się z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna. Pierwszym sędzią tego meczu będzie Bogumił Sikora z Bielska-Białej, a drugim Marcin Weiner z Mysłowic.