Cztery mecze Asseco Resovii w PlusLidze w Rzeszowie. Zarezerwuj bilet

Aż cztery styczniowe pojedynki wicemistrzów Polski Asseco Resovii odbędą się w hali Podpromie w Rzeszowie. Rezerwacja biletów na te spotkania rozpocznie się 27 grudnia.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWtedy do sprzedaży trafią bilety na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który odbędzie się 4 stycznia. Rezerwacja zostanie uruchomiona o godz. 18 i potrwa do 3 stycznia do godz. 18.

11 stycznia o godz. 16 rozpocznie się z kolei rezerwacja biletów na pojedynek z AZS-em Politechniką Warszawską (17 stycznia), która potrwa do 16 stycznia do godz. 18.

Dzień po meczu z warszawianami, 18 stycznia, o godz. 16 ruszy sprzedaż wejściówek na pojedynek z Cerrad Czarnymi Radom (24 stycznia), a już dzień później, 25 stycznia (także o godz. 16) - na spotkanie z Effectorek Kielce (31 stycznia). Obie rezerwacje zakończą się dzień przed meczami o godz. 18. Do tej pory trzeba też odebrać zarezerwowane bilety.

Ceny wejściówek to 35 zł normalne i 25 zł ulgowe. Tylko na spotkanie z ZAKSĄ będą nieco droższe - 45 zł normalne i 30 zł ulgowe. Szczegóły rezerwacji i sama rezerwacja na stronie www.assecoresovia.pl . Na mecze PlusLigi obowiązują oczywiście karnety zakupione przed sezonem.