Świąteczne spotkanie z Asseco Resovią. Życzenia, autografy i... malowanie bombek [FOTO]

Dzień po wygranym 3:0 meczu w Sosnowcu z MKS-em Banimex Będzin siatkarze Asseco Resovii gościli w Galerii Rzeszów, gdzie spotkali się z fanami i złożyli życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWicemistrzów Polski reprezentowali rozgrywający Lukas Tichacek i przyjmujący Marko Ivović. Wspomniana dwójka oprócz świątecznych życzeń, rozdawała autografy, a także malowała bombki na choinkę. Dwie z nich zostały oddane na licytację w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pozostałe wręczono fanom za najbardziej oryginalne życzenia świąteczne.

Spotkanie w Galerii Rzeszów nie trwało długo. Siatkarze Asseco Resovii mają bowiem bardzo napięty terminarz gier. Już we wtorek podopiecznych trenera Andrzeja Kowala czeka mecz 1/8 Pucharu Polski. W Krakowie zmierzą się z tamtejszym AZS-em AGH 100RK. Z kolei pięć dni później, w niedzielę w PlusLidze resoviacy zagrają na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem, który w niedzielę pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2.