Puchar Polski. Asseco Resovia zagra w Krakowie

AZS AGH 100RK Kraków będzie rywalem siatkarzy Asseco Resovii w ćwierćfinale Pucharu Polski. W środę krakowski zespół pokonał na wyjeździe GTPS Gorzów Wielkopolski 3:1.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLMecz 1/8 Pucharu Polski Asseco Resovii z AZS-em AGH 100RK Kraków rozegrany zostanie 23 grudnia. W przypadku wygranej w Krakowie wicemistrzowie Polski zmierzą się ze zwycięzcą pary AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom. To spotkanie zaplanowano na 7 stycznia w Rzeszowie. Zwycięzca wywalczy sobie awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie 18 i 19 kwietnia.

Jeśli Asseco Resovia awansuje do turnieju finałowego, w półfinale może trafić na kogoś z czwórki: Jastrzębski Węgiel, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Effector Kielce lub Banimex Będzien.

Przypomnijmy, że w piątek siatkarze Andrzeja Kowala rozpoczną maraton meczów wyjazdowych w PlusLidze i Lidze Mistrzów. Na początek zagrają w Bielsku-Białej z miejscowym BBTS-em. Następnie czekają ich pojedynki w Lidze Mistrzów w Berlinie, w Plus Lidze w Będzinie, wspomniany mecz Pucharu Polski w Krakowie i na koniec maraton z Jastrzębskim Węglem w hali rywala.