Sport.pl

Znamy sędziów grudniowych meczów Asseco Resovii w PlusLidze

Cztery mecze rozegrają w grudniu siatkarze Asseco Resovii w PlusLidze. Tylko jeden z nich odbędzie się w Rzeszowie. Wiadomo już, kto poprowadzi te spotkania.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy grudzień rozpoczną od pojedynku w hali Podpromie z Cuprum Mundo Lubin. Będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej w PlusLidze. Sędzią pierwszym tego spotkania będzie arbiter międzynarodowy z Żor Wojciech Maroszek, a pomagał mu będzie sędzia klasy państwowej, Marek Budzik z Rybnika.

Tydzień później resoviacy zmierzą się na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała, a spotkanie poprowadzą Tomasz Flis i Maciej Kolendowski z Krakowa. Obaj panowie są sędziami klasy państwowej.

Kolejny mecz Asseco Resovia zagra w Będzinie z MKS-em Banimexem, 20 grudnia. Pierwszym sędzia tego spotkania będzie Maciej Twardowski z Radomia, a drugim Tomasz Janik z Warszawy. Obaj to sędziowie międzynarodowi.

Rzeszowski zespół rok zakończy hitowym, wyjazdowym pojedynkiem z Jastrzębskim Węglem 28 grudnia. Spotkanie to poprowadzi Dariusz Jasiński z Bydgoszczy, dla którego będzie to pożegnalne spotkanie, bowiem od stycznia odejdzie na sędziowską emeryturę na szczeblu centralnym. Drugim sędzia będzie Marcin Herbik z Warszawy. Obaj to arbitrzy międzynarodowi.Więcej o: