Asseco Resovia pewnie ograła Budvanską Rivijerę Budva 3:0. Skrót wtorkowego spotkania [WIDEO]

Siatkarze Asseco Resovii od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Przed własną publicznością pokonali bez większych problemów mistrza Czarnogóry Budvanską Rivijerę Budva 3:0.

Wtorkowe spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Tak na dobrą sprawę goście z Czarnogóry tylko w pierwszym secie postawili się faworyzowanej Asseco Resovii. Tylko i wyłącznie przez to, że zespół Andrzeja Kowala nie mógł odnaleźć się w przyjęciu. Rywale natomiast nie wstrzymywali ręki w ataku i na zagrywce, co w efekcie dało im prowadzenie 16:9 na drugiej przerwie technicznej. Wówczas na boisku w miejsce Nikołaja Penczewa pojawił się Paul Lotman. Amerykanin nie tylko poprawił przyjęcie, ale pozwolił dzięki dobrej zagrywce odrobić straty. I na tym gra zespołu z Budvy się skończyła. Po pierwszej, wygranej do 22 partii, w kolejnych Asseco Resovia dała ugrać przyjezdnym odpowiednio 15 i 18 punktów.