Kup bilet na hit PlusLigi w Łodzi. Dziś rusza sprzedaż

30 listopada o godz. 18 siatkarze Asseco Resovii zmierzą się w meczu 13. kolejki PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. Pojedynek ten rozegrany zostanie w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie może zasiąść nawet 12 tys. kibiców. W poniedziałek rusza sprzedaż biletów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLTo będzie hit nie tylko tego sezonu, ale także poprzednich. Jeszcze nigdy żaden mecz w PlusLidze nie był rozgrywany w takiej hali, która może się wypełnić do ostatniego miejsca. Grają przecież mistrz Polski z wicemistrzem. Na boisku pojawi się aż dziewięciu mistrzów świata.

Dla kibiców Asseco Resovii organizatorzy przeznaczyli dwa sektory, G i H. Bilety w nich są w cenie 40 zł, a rezerwować je można na stronie www.ebilet.pl od poniedziałku 3 listopada od godz. 12.

Dla kibiców z Rzeszowa specjalną ofertę przygotował jeden ze sponsorów Asseco Resovii - Biuro Podróży "Janosik". To promocyjna cena na przejazd na trasie Rzeszów - Łódź - Rzeszów w dniu meczu. Cena za taki kurs to 89 zł, a miejscówki kupować można w siedzibach biura podróży.