Kolejny mistrz świata na Twitterze. "Na razie się go uczę"

Przyjmujący Asseco Resovii i reprezentacji Polski Rafał Buszek kilka dni temu założył konto na coraz bardziej popularnym wśród sportowców Twitterze. To kolejny z mistrzów świata, który za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego będzie kontaktował się z kibicami.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Chciałem założyć już dawno Twittera, ale nie miałem za dużo czasu. Teraz trafiła się okazja - mówi Buszek, który jest czwartym siatkarzem Asseco Resovii na tym serwisie społecznościowym. Wcześniej swoje konta założyli tam Amerykanie Paul Lotman i Russell Holmes oraz Krzysztof Ignaczak. Najbardziej aktywnym jest oczywiście ten ostatni. Ma też najwięcej obserwujących, ponad 15 tys.

Buszek na razie dochodzi do tysiąca obserwujących, ale już w pierwszych godzinach zebrał ich kilkaset. Więcej ich będzie zapewne w momencie, gdy mistrz świata uaktywni się bardziej. - Na razie poznaje to, ale myślę że niedługo będę bardziej aktywny - zapowiada siatkarz.

Będzie krótkie szkolenie u Krzyśka Ignaczaka? - Nie, myślę, że nie będzie trzeba. Bardziej pomoże mi w tym żona - kończy Buszek.

Obserwuj profil Rafała Buszka na Twitterze.