W środę prezentacja siatkarzy Asseco Resovii

W poniedziałek siatkarzy wicemistrza Polski Asseco Resovii czeka pierwszy mecz nowego sezonu. W środę natomiast zaprezentują się swoim kibicom w Galerii Rzeszów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLNasi siatkarze w pełnym składzie spotkali się dopiero w poniedziałek. Wcześniej część z nich miała wolne po jakże udanych dla Polaków mistrzostwach świata. Aż pięciu resoviaków zdobyło na tej imprezie złote medale. I dostali tydzień wolnego od trenera Andrzeja Kowala.

Od poniedziałku jednak wreszcie cały zespół może trenować w komplecie. Wszyscy mistrzowie dotarli do Rzeszowa i zostali przywitani przez kibiców, z którymi zrobili sobie wspólne zdjęcie. Kolejna okazja do tego będzie także w środę.

Prezentacja w Galerii Rzeszów będzie jedyną okazją do zobaczenia Asseco Resovii przed sezonem. W tym roku bowiem nie ma żadnego meczu sparingowego połączonego z prezentacją.

Zanim jednak siatkarze wyjdą na scenę, kibice będą mogli o godz. 18 posłuchać koncertu Margaret, której piosenka "Start a fire" stała się oficjalnym hymnem odbywających się w naszym kraju mistrzostw świata. Po występie piosenkarki zaprezentowani zostaną sponsorzy klubu, a także młodzieżowe zespoły występujące w rozgrywkach na szczeblu regionalnym, a także w Młodej Lidze.

O godz. 19.30 pojawią się siatkarze pierwszej drużyny, która ma w nowym sezonie walczyć o mistrzostwo Polski, Puchar Polski, a także jak najlepszy wynik w Lidze Mistrzów.

W tej ostatniej rozgrywki rozpoczną się w listopadzie, a już w poniedziałek Asseco Resovia rozegra w Lubinie pierwszy mecz tego sezonu w PlusLidze, z beniaminkiem Cuprum Mundo.