Ceny karnetów na Asseco Resovię bez zmian. Sprzedaż w sierpniu

Mimo powiększenia PlusLigi i większej ilości meczów w sezonie, ceny karnetów na mecze wicemistrzów Polski Asseco Resovii pozostaną bez zmian. Ich sprzedaż ruszy 24 sierpnia.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKibice, by obejrzeć wszystkie mecze swojej drużyny, znów będą musieli zapłacić do 450 do 550 zł, w zależności od sektora. Do sprzedaży trafi dodatkowy sektor J3, który ostatnio zajmowali kibice gości. Sektory za boiskami będą wyłączone ze sprzedaży karnetów i trafią do sprzedaży biletowej przed każdym meczem.

Rezerwacja i sprzedaż całosezonowych wejściówek odbywać się będzie jak co roku w dwóch etapach. W pierwszym, od 24 sierpnia do 15 września, swoje miejsca będą mogli wykupić posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. Miejsca niewykupione, a także te z sektora J3 trafią do drugiego etapu wolnej sprzedaży, która potrwa od 15 do 30 września. Później w systemie rezerwacji na stronie www.assecoresovia.pl sprzedawane będą już tylko bilety.

Posiadacz karnetu nie tylko będzie mógł wejść na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię, ale także otrzyma prawo pierwokupu wejściówek w obniżonej cenie na spotkania Ligi Mistrzów. Dodatkowo będzie mógł używać karnetu jako Karty Kibica, która uprawnia do zniżek u partnerów i sponsorów klubu.

A samą Kartę Kibica będzie można kupować także od 24 sierpnia. Dzięki niej można rezerwować bilety na mecze przez stronę internetową klubu.

Więcej informacji o rezerwacji i jej szczegóły na www.assecoresovia.pl.