Sport.pl

Siatkarz Asseco Resovii wygrał Ligę Światową. Ale grał mało

Amerykanin Paul Lotman wraz ze swoją kadrą okazali się najlepsi podczas finałowego turnieju Ligi Światowej, który odbył się we Włoszech.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLZespół USA okazał się sporą niespodzianką turnieju, bowiem Amerykanie nie byli stawiani w roli faworytów. Eksperci na zwycięzców typowali raczej Brazylię, Rosję lub Włochów. Z tymi ostatnimi USA przegrało w grupie finałowej 0:3 i wydawało się, że będą mieli pod górkę.

Później jednak Amerykanie wygrali 3:1 z Australią i awansowali do półfinału, w którym pokonali 3:0 Iran. W finale zmierzyli się z Brazylią i po znakomitym spotkaniu pokonali ją 3:1, wygrywając rozgrywki i zgarniając 1 mln dolarów nagrody.

Lotman w turnieju finałowym zbyt wiele nie pograł. Pojawił się na boisku tylko w pierwszym spotkaniu z Włochami. Pozostałe mecze oglądał z boku. - Smakowite to zwycięstwo. A ten zespół dopiero zaczyna! - napisał na Twitterze po triumfie Lotman.Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!