Piątka juniorów Asseco Resovii na Brazylię

Dziś o godz. 18 w Łańcucie kadra Polski juniorów zagra pierwsze z trzech spotkań z reprezentacją Brazylii w ramach przygotowań do mistrzostw Europy. Kolejne dwa mecze rozegrane zostaną w Nisku i Krośnie.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLWśród 21 zawodników w kadrze trenerów Jacka Nawrockiego i Macieja Zendela znalazło się pięciu siatkarzy Asseco Resovii. To libero Mateusz Masłowski, rozgrywający Marcin Komenda, środkowi Marcin Kania i Bartłomiej Mordyl oraz przyjmujący Aleksander Śliwka.

Biało-czerwoni, którzy od czwartku w Krośnie przygotowują się do mistrzostw Europy, trzykrotnie w ciągu czterech dni zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Brazylii. Polacy będą mieli okazję zagrać z piątą drużyną świata z rocznika 1995. Pierwszy mecz odbędzie się już dziś o godz. 18 w Łańcucie. Spotkanie to cieszy się sporym zainteresowaniem. Z kolei w piątek i sobotę obie reprezentację zagrają kolejno w Nisku i Krośnie.

Nasi juniorzy do Krosna wrócą jeszcze pod koniec lipca. Wówczas ich rywalem będzie reprezentacja Bułgarii (27 lipca). Rewanż dzień później zaplanowano w Jaśle.