M這da Liga: Asseco Resovia ze srebrnym medalem. SMS ze Spa造 zbyt silny

M這dzi siatkarze Asseco Resovii przegrali w sobot drugi mecz fina這wy z SMS-em Spa豉 0:3. Tym samym w dwumeczu o mistrzostwo M這dej Ligi rzeszowianie polegli z m這dzie穎w reprezentacj Polski 0:2. M這dzi siatkarze ko鎍z sezon ze srebrem.

Chcesz wiedzie wszystko o Asseco Resovii? Wejd na RZESZOW.SPORT.PL

SMS Spa豉 w tym sezonie nie zwyk przegrywa. Na przestrzeni ca貫go cyklu rozgrywkowego prezentowali r闚n form bez wzgl璠u na to, czy grali pierwszym czy drugim sk豉dem. R闚nie dobrze prezentowa豉 si Asseco Resovia. Cho podopieczni trenera Jacka Podpory w meczach fina這wych nie wywalczyli nawet seta, to maj na swoim koncie dwie znakomite serie zwyci瘰tw i srebrny medal.

W drugim meczu fina這wym siatkarze z Rzeszowa musieli wygra, by przed逝篡 swoje szanse w walce o z這to. Ta sztuka m這dym zawodnikom z Podkarpacia si nie uda豉. We wszystkich trzech setach to gospodarze dyktowali warunki. Podopieczni trenera Podpory pr鏏owali dotrzyma kroku m這dzie穎wym reprezentantom kraju, lecz SMS w swoich poczynaniach by niemal bezb喚dny.

Rzeszowianie w por闚naniu z pierwszym meczem fina這wym zdecydowanie poprawili swoj gr w ataku i pr鏏owali straszy SMS zagrywk. By這 to jednak za ma這, by wybi z uderzenia zdeterminowan i pewnie krocz帷 po z這to dru篡n ze Spa造. Liczba b喚d闚 w豉snych gospodarzy nie u豉twia豉 zadania siatkarzom Resovii, kt鏎zy w tej statystyce byli nieco s豉bsi.