Zobacz najpiękniejszą akcję półfinałów! Ona była decydująca [WIDEO]

Podobno w siatkówce jedna czy dwie wygrane kontry potrafią odmienić oblicze meczu. A jeśli wygrywa się ją w taki sposób, to może naprawdę podbudować.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLBył tie-break piątkowego meczu pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Asseco Resovią. Resoviacy przegrywali już 0:2 w meczach i w tym spotkaniu także 0:2, ale doprowadzili do tie-breaku. A w tym było akurat 7:6 dla rzeszowian.

Zagrywał Fabian Drzyzga, a z jednej i z drugiej strony cuda wyczyniali zawodnicy w polu. Po stronie ZAKSY w niesamowity sposób bronili Michał Ruciak i Paweł Zagumny. W Asseco Resovii piękną akcją popisali się z kolei Krzysztof Ignaczak i Bułgar Nikołaj Penczew. Obaj do spółki niemal z wykładziny podbili atak rywala, a na końcu trwającą niemal minutę akcję zakończył skutecznym atakiem właśnie Penczew.

Później Asseco Resovia wygrała 15:10, a kolejny mecz 3:1 i doprowadziła do piątego spotkania w Rzeszowie, które odbędzie się w czwartek i zadecyduje, która z ekip zagra w finale PlusLigi.