Bilety na półfinały PlusLigi w sprzedaży od soboty

W najbliższą sobotę, o godz. 18 rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwsze dwa mecze półfinału PlusLigi. Przypomnijmy, że Asseco Resovia w rywalizacji o finał zmierzy się z Zaksą Kędzierzyn-Koźle.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLDokładnych terminów meczów jeszcze nie ma, ale najprawdopodobniej będzie to sobota i niedziela 5 i 6 kwietnia, lub piątek i sobota, 4 i 5 kwietnia. Bez względu jednak na to, kiedy obie drużyny zmierzą się ze sobą, rezerwacja biletów na oba spotkania potrwa do czwartku 3 kwietnia do godz. 18. W tym terminie trzeba też odebrać rezerwacje na Wyspie Asseco Resovii.

Rezerwacja odbędzie się jak zawsze na stronie www.assecoresovia.pl. By dokonać rezerwacji, trzeba posiadać kartę kibica lub karnet. Osoby, które nie posiadają kart kibica będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na 3 godz. przed meczem.

Bilety na każde ze spotkań z Zaksą są w cenie 45 zł normalny i 30 zł ulgowy. Karnety zachowują ważność. Szczegóły rezerwacji można znaleźć na stronie internetowej klubu.