O. Achrem, kapitan Asseco Resovii: Teraz zaczyna się prawdziwa siatkówka

- Najważniejsze, że wygraliśmy do zera. Teraz przed nami najważniejszy moment sezonu, półfinały. Teraz zaczyna się prawdziwa siatkówka - mówi Olieg Achrem, kapitan Asseco Resovii.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy w niedzielę wygrali w Kielcach 3:0 z Effectorem i zakończyli rywalizację ćwierćfinałową. - Nie mieliśmy nic do powiedzenia, Resovia była zmobilizowana i skoncentrowana - mówił później kapitan Effectora Piotr Lipiński. - Oprócz Sławka Jungiewicza wszyscy zagraliśmy bardzo słabe zawody. Niektórzy chyba przeszli obok meczu - stwierdził z kolei Dariusz Daszkiewicz, trener kielczan, i dodał: - Mam duże pretensje do chłopaków, bo nie było widać ich zaangażowania.

Zadowoleni byli z kolei rzeszowianie, choć ich gra nie powalała. - Najważniejsze było zwycięstwo. Teraz mamy trochę czasu, by popracować nad elementami, które nam nie wychodziły. Teraz czas na półfinały - mówił Achrem. - Wygraliśmy i to się liczy, bo jesteśmy w trudnym momencie, po porażce w Pucharze Polski - analizował Andrzej Kowal, trener Asseco Resovii. - Mieliśmy czas, by solidnie potrenować, dlatego w naszej grze nie było widać świeżości. Ale wiemy, jaki jest cel przed nami, teraz odpoczniemy i będziemy się przygotowywać do pojedynków z Zaksą - dodał.