Sport.pl

Asseco Resovia na zgrupowaniu. Przymusowym

We wtorek siatkarze Asseco Resovii wyjechali na zgrupowanie do Arłamowa. Musieli, bowiem do poniedziałku hala Podpromie zajęta będzie przez targi budowlane.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLTo nie pierwszy raz w tym sezonie, gdy mistrzowie Polski muszą szukać miejsca do treningów. Kilka tygodni temu resoviacy wylądowali już w Arłamowie, bowiem w hali Podpromie, gdzie na co dzień trenują, odbywały się targi edukacyjne. Teraz w treningach przeszkadzać będą budowlańcy.

Minizgrupowanie może teraz się jednak przydać rzeszowianom. W sobotę w słabym stylu odpadli z Pucharu Polski i mają o czym myśleć przed kolejnymi spotkaniami w play-off PlusLigi. - Jeszcze czujemy gorzki smak porażki w Pucharze Polski - napisał na swoim blogu "Igłą Szyte" libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak. - W spokoju i ciszy będziemy ładować akumulatory, poprawiać wszystko, co się da, aby na końcową walkę optymalnie się przygotować. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Resoviakom została jeszcze obrona tytułu w PlusLidze. Najpierw jednak będą musieli przejść pierwszą przeszkodę i awansować do półfinału. Po powrocie do Rzeszowa wyjadą do Kielc, gdzie w niedzielę o godz. 18 rozegrają trzeci mecz ćwierćfinału z Effectorem. Jeśli wygrają, awansują do półfinałów. Jeśli nie, dzień później czekał ich będzie kolejny mecz w Kielcach.Więcej o: