Rezerwacja biletów na ćwierćfinałowe mecze play-off Asseco Resovii

2 marca ruszy rezerwacja biletów na ćwierćfinałowe mecze play-off siatkarzy Asseco Resovii. Pierwsze spotkanie mistrzowie Polski rozegrają 8 marca. Rywala rzeszowskiej drużyny poznamy po ostatniej kolejce PlusLigi.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia wciąż nie może być pewna pierwszego miejsca w rundzie zasadniczej. Podopieczni Andrzeja Kowala po 21. rozegranych kolejkach mają na koncie 51 punktów. Taki sam dorobek ma PGE Skra Bełchatów. O tym, kto wygra sezon zasadniczy, zadecyduje więc ostatnia kolejka. Ta rozegrana zostanie w dniach 1-5 marca. Rzeszowianie mogą zapewnić sobie pozycję lidera już w sobotę. Wystarczy, że we własnej hali wygrają za trzy punkty z Czarnymi Radom (pocz. godz. 14.45).

Ostatnia kolejka PlusLigi wyjaśni też, kto będzie rywalem mistrzów Polski w ćwierćfinale play-off. Szansę na siódme miejsce mają trzy zespoły: AZS Politechnika Warszawska, Effector Kielce i Transfer Bydgoszcz. Na ósmą lokatę, choć to mało prawdopodobne, może natomiast wskoczyć Trefl Gdańsk.

Pierwsze spotkania I rundy play-off rozegrane zostaną w dniach 8-9 marca. Asseco Resovia ćwierćfinałową rywalizację rozpocznie w Rzeszowie. Od 2 marca ruszy o godz. 20 rezerwacja biletów na dwa pierwsze pojedynki mistrzów Polski w play-off. Rezerwować wejściówki będzie można do 7 marca do godz. 18.