Liga Mistrzów. Trwa przedsprzedaż biletów na ćwierćfinał z Jastrzębskim Węglem

W środę o godz. 18. zakończy się pierwszy etap rezerwacji biletów na rewanżowe spotkanie Asseco Resovii z Jastrzębskim Węglem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wejściówki przeznaczone są dla posiadaczy karnetów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLKoszt biletu w pierwszym etapie to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Wejściówki, które nie zostaną zarezerwowane, bądź nieodebrane dostępne będą w drugim etapie przedsprzedaży. Ten rozpocznie się 6 lutego o godz. 9 i potrwa do 10 litego do godz. 18. W tym etapie bilety będą mogli rezerwować posiadacze Kart Kibica i karnetów na sezon 2013/14. Ich cena wynosić będzie 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Odbiór za okazaniem potwierdzenia rezerwacji. Organizatorzy informują również, że trzy godziny przed meczem otwarta zostanie kasa biletowa dla osób, które nie posiadają Kart Kibica i karnetów.

Przypomnijmy, że pierwsze, ćwierćfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Asseco Resovią a Jastrzębskim Węglem odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17.45. Rewanż w Rzeszowie zaplanowano na 11 lutego. Początek meczu o godz. 18.

Transmisja w Polsacie Sport. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.